תערוכת עולם הדינוזאורים- 26.3-14.6

עיריית באר-שבע וחברת כיוונים, בשיתוף פיקט הפקות, גאים להציג את  תערוכת "עולם הדינוזאורים" אשר תתקיים בגן החיות Negev zoo בבאר שבע  ותיצור מפגש מסעיר ומרתק בין 100 מינים שונים של עופות, יונקים וזוחלים של היום לבין אבותיהם הדינוזאורים מלפני מיליוני שנים ותהווה מוקד משיכה לעולמם המרתק של הדינוזאורים.

מאז ומתמיד הייתה לבני האדם משיכה לעולמם של הדינוזאורים, ייתכן כי זה נובע מהמסתוריות הכרוכה בהכחדתם, מגודלם המרשים או מכך ששלטו בכדור הארץ ביד רמה במשך תקופה כה ארוכה. ככל שהשנים חולפות והמידע על הדינוזאורים מצטבר, גובר העניין שמגלים בהם בני האדם.

המבקר עושה את דרכו במסלול העובר על פני 30 מיני הדינוזאורים השזורים בין חיות הגן הזואולוגי ומעצים את הקשר הגנטי בין החיות של היום לבין הדינוזאורים השונים, מהענקיים שבהם ועד הקטנים שבהם, נהנהמהסברים מפורטים, שירתקו קטנים וגדולים, כאחד וידגישו את התהליך האבולוציוני עד להיווצרות החיות בני ימינו.

דגמי הדינוזאורים הענקיים נבנו כך שיקסמו לקהל מכל הגילאים.

גודלם האמיתי, תנועות הגוף, העיניים, והלשון, יחד עם הקולות אשר הם משמיעים, יוצרים חוויה מדהימה המגבירה את העניין והסקרנות ואת הדמיון בין החיות שאנו מכירים כיום לבין אבותיהם.

בתערוכה, יוכלו הילדים לבקר באזור אינטראקטיבי מיוחד, הכולל מגוון רחב של פעילויות העשרה והנאה, כגון: חיפוש מאובני טירנוזאורוס-רקס, רכיבה על דינוזאורים, הסבר על התפעול המכאני שמאחורי הדגמים בתערוכה, על ידי רובוטי דינוזאורים אותם יוכלו הילדים להזיז ולהפעיל בלחיצה על כפתורים שונים המניעים את הדינוזאורים וגורמים להם להשמיע קולות.

במתחם יוקרן סרט תלת מימד, אודות היווצרותם של הדינוזאורים  לאחר המפץ הגדול.

הילדים והמשפחות יוכלו להצטלם יחד עם הדינוזאורים ולקנות מזכרות בדינו-חנות.

 
לייבסיטי - בניית אתרים