פארק קרסו למדע- חוויה אינטראקטיבית לכל המשפחה


גם אם אתם לא חוקרים הנמצאים כל היום במעבדה או גיקים של מדע, קבלו את היעד הבא לטיול שלכם - פארק קרסו למדע!

פארק קרסו למדע בבאר שבע, מוזיאון המדע הגדול בישראל, מזמין אתכם להגיע לבד, בזוג או עם כל המשפחה לחוויה של יום שלם ולהכיר מזוויות חדשות לחלוטין מגוון נושאים בתחומי המדע וטכנולוגיה. היוזמים (קרן רש"י, עיריית באר שבע ומשרד החינוך)  ומקימי הפארק הגדול בישראל הבינו, ובצדק, שהדרך ללמידה אפקטיבית בעידן בו הכל נהפך לאינטראקטיבי ומהיר, היא למידה דרך המשחק וחוויה!
אז תפנו לכם ולמשפחה יום שלם ותגיעו לפארק קרסו למדע לשחק במאות מייצגים, הנמצאים במגוון תערוכות חווייתיות ואטרקטיביות המיועדות לכם הסקרנים.

במהלך הביקור במקום ייפתח בפניכם שער לעולם מרתק של מדע וטכנולוגיה המסקרן ילדים ומבוגרים כאחד ומאפשר למבקרים בו לחוות, תוך משחק והתנסות את תהליך החקר המדעי, מרגע הגילוי ועד יישומיו השונים.
בשטח פארק קרסו למדע תוכלו לשחק ב- 10 תערוכות אינטראקטיביות, גן משחקי מדע ענק ומזרקה חווייתית. אלו ממחישים ומציגים מגוון רחב של נושאים מדעיים דרך זוויות ייחודיות תוך שהן עומדים על הקשר הישיר לחיי היומיום שלנו. התערוכות כולן מעוצבות ברמה הגבוהה ביותר, כך שהמבקרים יוכלו  להתנסות בעצמם ולחוות בצורה בלתי מתווכת את נפלאות המדע וכך אף להגיע לתובנות משל עצמם. דבר זה הופך את המוזיאון לאתר נפלא עבור ילדים (ומבוגרים) היכולים על דרך המשחק והחוויה גם ללמוד אודות התנהלות העולם הסובב אותם.
בין נושאי התערוכות: אור וראייה, קול ושמע, צופן החיים, גרעין המדע, תקשורת עולמו של צ’יפ, ועוד.
 
לייבסיטי - בניית אתרים