סינימטק שדרות

דף הבית >> סינימטק שדרות

סינימטק שדרות


בית לתרבות הקולנוע, מוסד חינוכי-תרבותי לקולנוע הראשון בדרום. ממטרתנו לעלות לסדר היום הציבורי את חיי התרבות של אוכלוסיית הדרום ובמטרה לצמצם הפער שבין המרכז לפריפריה.

בית תרבות המחנך לאהבת הקולנוע. המאפשר לכל דורש באשר הוא ליהנות מפעילויות הסינמטק, ללא קשר למצבו הכלכלי-חברתי.  אחת ממטרותיו העיקריות של הסינמטק היא קידום הקולנוע הישראלי  על כל גווניו: פסטיבלים, ימי עיון, הקרנות מיוחדות, מפגשי יוצרים, אירועי תרבות ומוסיקה, השתלמויות וסדנאות.
יחודו של הסינמטק בכך שהוא חושף בפני קהל צופיו  כל יצירה ישראלית/זרה, דוקומנטארית/עלילתית, ניסיונית/סטודנטיאלית, בליווי מיטב היוצרים אשר מעלים על סדר היום החברתי את השיח הציבורי בשפה הקולנועית.
הסינמטק פעיל שבעה ימים בשבוע, בין שלוש לשש הקרנות בכל יום.

הסינמטק הוקם בעיר שדרות בשל היותה מטרופולין של תרבות וקרבתה למכללה האקדמית ספיר ולביה"ס לתקשורת, אשר מבטיחים זמינות של מרצים ואנשי קולנוע וטלוויזיה מהבולטים בארץ, המשמשים מקור איתן להרצאות ולפעילות קולנועית באזור.
פעילויות הסינמטק נערכות בקולנוע איכותי ואינטימי, המורכב משני אולמות קולנוע חדישים המכילים למעלה מ-400 מקומות ישיבה. הסינמטק מצויד במכשור הקרנה ובציוד נלווה, מן המתקדמים בעולם, ומאפשר את ההנאה המושלמת בכל פעילות.
הסינמטק ממוקם במרכז העיר, בכיכר אינטימית ונעימה. במתחם הסינמטק בית קפה המופעל ע"י בני נוער בסיכון.

לפרטים נוספים, ורכישת כרטיסים >> http://www.sderot-cin.org.il/he
 
לייבסיטי - בניית אתרים