מלכי ניצנה כובשים את המדבר
סופשבוע משפחתי מלא חוויות בניצנה, 21 ו-22 במרץ

סופשבוע משפחתי ייחודי וחדשני לחלוטין בפתחת ניצנה – פיסת מדבר יפהפייה ולא מוכרת.
סופ"ש מגבש, מאתגר, מצחיק, מחכים, ובעיקר יצרן של חוויה בלתי נשכחת שאסור להפסיד!
נאתגר אתכם: איך אתם בלחשוב ולדווש (או לצעוד) בו זמנית?
תחילת סוף השבוע בטיול אופניים או רגלי (לבחירה) משולב בפתרון כתב חידה על הסביבה וסודותיה: תל ניצנה, בוסתן ניצנה, האנדרטה, ועוד.
סיום הטיול בבריכה המקורה והמחוממת של ניצנה, משחקים, נשנוש צהרים כדי שחס וחלילה לא תהיו לנו רעבים, וקדימה להתארגן בחדרים.

מנוחה? יודעים מה? בסדר, אבל שתהיה קצרה (מי שלא רוצה, מוזמן להישאר בבריכה כאוות נפשו). אחרי ההתארגנות בחדרים, נקבל את השבת מול הנוף המדברי, נהנה מארוחת ערב בחדר האוכל, וקדימה לפעילות הערב.

הילדים יצאו לא"ש לילה אסטרונומי בחלוקה לגילאים – הבוגרים יעסקו בתצפית וזיהוי כוכבים בתיבול סיפורים מהמיתולגיה היוונית, הקטנים יכירו את מערכת השמש, והקטנטנים יציירו כוכבים (הכנה מעולה לשינה(.

המבוגרים יצאו להכיר את השכנים בפעילות איכותית ומשעשעת שתתרום לאווירה הפתוחה והנעימה בין כל המשתתפים!

לילה טוב!
...והופס, כבר הגיע גם הבוקר.

לאחר ארוחת בוקר עשירה בחדר האוכל של ניצנה, נצא לשיא של סוף השבוע: "מלכי ניצנה", משחק משפחתי חווייתי, מאתגר, מלמד ומשעשע שפותח במיוחד עבור סוף השבוע הזה!
תוך נסיעה בין נקודות העניין הרבות סביב ניצנה, נרכיב מכוניות מונעות שמש בפארק הסולארי, נפתור חידות, נעשה הצגות, נצלם, נעלה לפייסבוק ועוד...
בוקר של חוויה ייחודית, משפחתית, מאתגרת ומצחיקה!

...
ומהחוויה הזו ננחת הישר בחוויה הבאה – סיום המשחק בדיונה הנפלאה של באר מילכה, גן שעשועים טבעי ענקי בו יכולים הילדים להשתולל כאוות נפשם תחת עיניכם הפקוחות.
ולרעבים? בדיונה גם תזכו לנשנוש קל לתחזוקת הגוף, תישארו שם כאוות נפשכם, ובסופו של דבר, מלאים בחוויות, תתחילו להצפין הביתה.


פנו אלינו ונשמח לתת לכם עוד פרטים:
טלפון 077-20-400-66:
מייל: info@giraffe-families.co.il

ההרשמה בעיצומה!!
מספר המקומות מוגבל ל-45 משפחות בלבד
 
לייבסיטי - בניית אתרים