לילות קיץ נעימים בנגב-בית ספר שדה,שדה-בוקר 

הפעילויות יתקיימו במהלך יולי-אוגוסט מידי ימי חמישי-שישי, ומתאימות לכל המשפחה.

1. טיול לילי- חווארים לאור ירח.עם רדת החושך בימי ירח מלא, נשטף נחל חווארים באור ירח קסום. סלע החוואר הבהיר מחזיר את האור ומשמש 'כפנס לילי'. את המסלול נתחיל בבור חווארים אשר נבנה ע"י הנבטים, ממנו נעבור דרך שער הצור, ונרד לאורכו של הנחל עדהגיעו לנחל צין הגדול- דרגת קושי קלה, משך המסלול 2-3 שעות. 

2. ערב עקרבים- עם רדת החשכה נצא ללמוד על עקרב-חיה שרובנו חוששים ממנה. נלמד על הסיפור האמיתי שלהם, על מנהגי החיזור והרביה והמעניין מכל- על שיטת הציד שלה.  לאחר הלמידה נצא לשטח ובעזרת פניסים מיוחדים- אולטרא סגוליים נלך לחפש אותה ברכס חלוקים. 

3.ערב  כוכבים: נצא לראות כוכבים כמו שעוד אף פעם לא ראיתם.  בעזרת טלסקופים נצפה באלפי הכוכבים שבלילות מדבר חשוכים, יוצרים צורות ומערכות שתרבויות בכל העולם נתנו בהם סימנים ושמות. נשכב על הגב עם כוס תה חם, נאתר גלקסיות וכוכבי לכת ונהנה מהדממה המדברית.

4. טיול זריחה להר צרור: נחנה את הרכבים בראש מעלה צין ונלך בחושך האחרון עד לקצה הר צרור בהליכה של כק"מ. את השמש נקבל בתצפית נפלאה על בקעת צין וחוד עקב. אם יהיה לנו מזל נוכל לראות את הנשרים מתחילים להנמיך טוס לכיוון תחנת ההאכלה שנמצאת בסמוך להר.

5.נחל עץ לאור לפידים: נחל עץ, או נחל נוקד בשמו הרשמי קיבל את שמו בזכות השיטה הענקית והייחודית שנמצאת באחד מפיתוליו. בטיול נלך לאור לפידים בוערים מחרבת חלוקים, דרך העץ אל מצפור חגי. נשמע על תושבי האזור בימי קדם ואגדות וסיפורים על לילות מדבריים תחת העץ. 08-6532016  orders.boker@gmail.com

קטיף לילה בחוות רוטה- הלנים בחוות רוטה בסופי שבוע של אוגוסט יהנו מבציר לילה. 

0544968703

גלישת חולות - אטרקציה מהנה וייחודית ל”דרור במדבר” בדיונות המרהיבות של הנגב. חוויה אדירה! למטיילים ברמת הנגב או בדרך לאילת. אין צורך בניסיון קודם והחוויה מתאימה לכל אחד, מגיל 4 ומעלה. הגלישה היא על גבי גלשני חולות ומגלשות, בשכיבה על הבטן או בישיבה. ניתן לשלב את הגלישה עם מתחם רענון ורגיעה של קפה / תה צמחים מדברי על גבי מחצלות ומזרנים. ניתן ומומלץ לשלב עם טיול ג’יפים. ימים א-ש 08:00-19:00 בתיאום מראש. 057-7892251 או 054-3046054 או בקרו באתר שלנו www.drorbamidbar.co.il

 
לייבסיטי - בניית אתרים