לילות קיץ בפארק הבשור

מיטב האומנים הגדולים יופיעו בקיץ הזה בפארק הבשור שבצפון הנגב

יום חמישי,2.7- אהוד בנאי "זאת המנגינה שלנו" & אביתר בנאי "יפה  כלבנה"
ערב אחד,שני מופעים תחת כיפת השמיים
 
אהוד בנאי  "זאת המנגינה שלנו"
ללא ספק אחד היוצרים המרתקים, במוסיקה הישראלית. טרובדור הרוק המופלא והאהוב, מגיע לפארק הבשור, בעיצומה של קריירה משגשגת, עם 11 אלבומים, מאות הופעות ועשרות רבות של להיטים שיוצרים את פס הקול של חיינו.
אהוד, בליווי נבחרת חלומות של 8 נגנים מוכשרים,שולח לנו גלויות צבעוניות בצלילים ממקומות יקרים לליבו (עיירה בדרום, דיונות הזהב שבמדבר, שוק מחנה יהודה, תל אביב וגוש דן), ודרישות שלום מדמויות ססגוניות ואהובות (ג'מלי פורוש, דוד ושאול, אסתר ופלורנטין). הוא חולק איתנו את אהבתו וגעגועיו למקומות מופלאים ולאנשים קרובים-רחוקים, ומזמין אותנו להצטרף למסע ולפגוש אותם ואת עצמנו. 
אביתר בנאי  "יפה כלבנה"
כשבאמתחתו 5 אלבומי מופת, שהפכו לאבני דרך במוסיקה הישראלית, הישירות, המקוריות והחיפוש התמידי, לצד הרצון לחדש ולשנות, ממשיכים להוביל את אביתר בנאי.
כותב ומלחין מיוחד במינו, בעל יכולת לנסח רגעים קטנים וגדולים בפשטות מזוככת ובכנות אינסופית.
אביתר מגיע לפארק הבשור, בליווי הלהקה המעולה שלצידו, במופע העוצמתי והמרגש, שכולל את השירים האהובים,שנוגעים בנימים העמוקים ביותר של הנפש. 

המופעים מתקיימים תחת כיפת השמים בפארק הבשור ( פארק אשכול).פתיחת שערים 19:30, תחילת מופעים בשעה 21:00. יש להגיע מוקדם.מופע עמידה/ישיבה על הדשא - ללא מקומות מסומנים.
לפרטים והזמנת כרטיסים, למידע על חבילות לינה, מסעדות ואטרקציות באזור:  www.habsor.co.il
חפשו אותנו בפייסבוק- פסטיבל דרום אדום

 
 
לייבסיטי - בניית אתרים