הקואופרטיב המוזיקלי השלישי יתקיים בזמן מדבר ערד

"זמן מדבר", אתר תיירות אקולוגי על הגבעות בדרך למצדה מערב, מארח לאורך השנה קבוצות לסופי שבוע של סדנאות. לפני כשנה החלו נדב הנגבי, מנהל האתר, ושותפים נוספים במסורת של פסטיבלי מוזיקה תחת השם "הקואופרטיב המוזיקלי". בסוף השבוע של ה-7-8.6 יתקיים האירוע השלישי.

"הקואופרטיב הוא פסטיבל מוזיקה עצמאי שהופך את האמן לשותף שווה בתוך ההפקה", מספר נדב. "האמן גם מוכר כרטיסים, תולה מודעות ועוזר בפרסום ובהפצה. מעבר לכך, אנחנו שומרים על ליין אפ מאוד מגוון ואיכותי, שמתחדש כל פעם, שנע בין ג'אז, בלוז ופולק לחגיגה שבטית סוערת. יופיעו כאן מיטב היוצרים הפועלים כיום בסצנת המוזיקה העצמאית בישראל, שמגיעים מכל קצוות הארץ - משחרות ועד פרדס חנה".

לאירועים הקודמים הגיעו יותר ממאה וחמישים איש לסוף שבוע שלם של מוזיקה. הפעם מצפים המארגנים אף ליותר.
האירוע יתקיים בשישי שבת 7-8.6 בבית האדמה של אתר 'זמן מדבר' - מבנה אקוסטי ייחודי עשוי אדמה היושב על ראש גבעה מזרחית לערד, ומשקיף לנוף המרהיב של ים המלח והרי מואב. 

בין האמנים שיופיעו: זמרת הקאנטרי פולק shim – שגם עיצבה את הכרזה לאירוע, נגן הגיטרה דקל טרי – שגם משמש כסאונדמן, וכן עדי ווינברג וארז רוסו (הג'ירפות), ערן הולנדר בסט אלקטרוני, ההרכב ground heights
המשלב השפעות של ג'אז ומוזיקה אפריקאית, ההרכב האתני-פרסי 'רישה' מהישוב שחרות, דניאל דור ועוד רבים וטובים.
הכרטיס לאירוע (במחיר 100 ₪ במכירה מוקדמת) כולל כניסה לכל ההופעות ולינה בחאן מוצל ומאוורר. במקום תפעל מסעדה צמחונית ובר. ההופעות יחלו ביום שישי בשעה 18:00.

למידע נוסף: נדב הנגבי 050-8868077

 
לייבסיטי - בניית אתרים