גלגלי אהבה בערד

גלגלי אהבה חוגגים בר מצווה!

מאות רוכבי אופניים מכל העולם ומכל רחבי הארץ יגיעו לערד ב-11 לנובמבר 2012, למסע האופניים הבינ"ל  "גלגלי אהבה" – אירוע הרכיבה הגדול ביותר הנערך בישראל!

מסע "גלגלי אהבה" ה-13 הוא מסע אופניים למטרת גיוס כספים למען שיקום ילדי בית חולים אלי"ן בירושלים. אלי"ן הינו מרכז ייחודי בעל שם עולמי לשיקום תינוקות,  ילדים ונוער, נפגעי תאונות דרכים, פיגועי טרור, בעלי מומים מולדים או משתקמים לאחר ניתוחים לטיפול בסרטן, ועוד, ללא קשר למוצא אתני או דת.

המסע השנה יזנק ממצפה מואב שבערד, ויעבור בנופים הקסומים של מדבר יהודה הצפוני, הערבה ואזור רמת הנגב. הרוכבים במסלולים השונים – שטח, כביש, אתגרי או תיירותי, ירכבו ליד עין יהב, במכתש הגדול, שדה בוקר, מצפה רמון ובאר שבע.

"ערד גאה לארח את מסע האופניים ה-13", אומרת טלי פלוסקוב, ראש העיר ערד. "ערד היא המקום המאחד בין ציונות וחלוציות להיסטוריה של עם ישראל. לתל ערד הגיעו בני ישראל לראשונה; במצדה לא ויתרו לכובש הרומאי; בערד החדשה התמודדו חלוצים מלאי חזון עם אתגרי המדבר, ויכלו להם. ערד חוגגת בימים אלה יובל שנים להקמתה, ואני שמחה להזמינכם להגיע למסלולי האופניים וההליכה המרתקים המסומנים מסביב לעיר, ולחוות חוויה אתגרית בלתי נשכחת".

ביומו האחרון, לרגל חגיגת בר המצווה, יעבור המסע בתוך העיר ירושלים, ברכיבה של 13 ק"מ סמוך לחומות העיר העתיקה, שכונת ימין משה, רחביה ועמק המצלבה עד לבית חולים אלי"ן הממוקם במערב העיר.

מודל הרכיבה למען מטרה של "גלגלי אהבה" משתף את הרוכבים בגיוס הכספים ורואה בהם שותפים למטרת המסע. משתתפי מסע 2011  הרימו תרומות על סך 2.25 מיליון דולר.

פרטים נוספים על המסע באתר "גלגלי אהבה" –  www.alynride.org.il
במשרדי "גלגלי אהבה" בטלפון: 02-6494205
מוזמנים לצפות בסרטון הקצר שלנו: http://www.youtube.com/watch?v=GmDoDLQd4nQ&feature=youtu.be

 
לייבסיטי - בניית אתרים